Formand

Navn: Mette Østergaard Nielsen

Email: Mette@dfas.dk

Mobil: +45 20 29 38 48 (Grundet skiftende arbejdstider, bedes du benytte e-mailen)

Ansvarlig for: Dyrlæger uden grænser og planlægning af rejser

Næstformand 

Navn: Ida Lind

E-mail: ida@dfas.dk / adoption@dfas.dk

Ansvarlig for: formidlinger, plejefamilier, hjemmesiden og facebook

Kasserer

Navn: Marianne Jensen

E-mail: info@dfas.dk

Mobil: +45 60 94 23 56

Ansvarlig for: bogføring

Sekretær

Navn: Hanne M. Pedersen

E-mail: hanne@dfas.dk

Mobil: +45 27 14 15 84

Ansvarlig for: Medlemslisten og shoppen

Frivillig

Navn: Maria Christensen 

E-mail: maria@dfas.dk / adoption@dfas.dk

Mobil: +45 31 66 44 90

Hjælper med: Formidlinger og Hjemmebesøg  

Frivillig

Navn: Joanna Lewkowicz

E-mail: joanna@dfas.dk

Hjælper med: Hjemmebesøg og Gode råd

Frivillig

Navn: Emmi Gesler Durig

E-mail: emmi@dfas.dk

Hjælper med: DBA og Hjemmebesøg 

Frivillig

Navn: Carina Frederiksen

E-mail: carina@dfas.dk / adoption@dfas.dk

Hjælper med: Dba, adoptioner og hjemmebesøg

 

Frivillig

Navn: Justine R. 

E-mail: justine@dfas.dk / adoption@dfas.dk

Hjælper med:  Forskellige mindre opgaver